Pasūtīšanas, piegādes un apmaksas noteikumi.

PĒC PASŪTĪJUMA VEIKŠANAS AVANSA RĒĶINS JĀAPMAKSĀ 50% APMĒRĀ.

PĀRĒJĀ SUMMA JĀAPMAKSĀ PIRMS PRECES SAŅEMŠANAS.

PASŪTĪŠANAS KĀRTĪBA

Jūsu ērtībai pasūtījumu varat noformēt arī zvanot uz mūsu tālruni +371 2 0233433.

Ielieciet preci grozā un noformējiet pasūtījumu līdz galam. E-pastā Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu. Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies KUMODES.LV pārstāvis, kurš precizēs produkta specifikāciju. Pēc tam Jums tiks nosūtīts avansa rēķins.

APMAKSAS NOTEIKUMI

Jums būs jāsamaksā avanss 50% apmērā no preces kopējās vērtības un tad prece tiks noformēta pasūtīšanai. Atlikusī preces vērtība būs jāsamaksā tikai tad, kad prece būs piegādāta KUMODES.LV noliktavā Rīgā un būs gatava izsniegšanai vai piegādei uz jūsu norādīto adresi. Pēc preces pilnīgas apmaksas Jūs varēsiet to saņemt KUMODES.LV noliktavā vai prece tiks nogādata uz Jūsu norādīto adresi.

PIEGĀDES NOTEIKUMI

Preču piegādes laiks ir 6 līdz 8 nedēļas pēc avansa saņemšanas dienas. Par precīzu preces piegādes laiku KUMODES.LV pārstāvis Jūs informēs pēc avansa rēķina nosūtīšanas. Preces, kuras ir noliktavā ir pieejamas tajā pašā dienā un apmaksu var veikt uz vietas. Preces Jūs varat paši saņemt mūsu noliktavā vai arī vienoties ar mums par piegādi. Piegādes cena Rīgā un Rīgas rajonā- 20 EUR. Piegāde Latvijā (ārpus Rīgas) – 40 EUR. Cenas norādītas par piegādi līdz ārdurvīm. 

GARANTIJA

Preču kvalitātes garantija ir 2 gadi. Preces, kas tiek izgatavotas uz pasūtījumu (ar individuāli izvēlētu krāsu, materiālu, izmēru) atpakaļ netiek pieņemtas.

MONTĀŽA

Ja vēlaties izmantot arī mūsu mēbeļu montāžas pakalpojumu, par precīzu montāžas cenu jautājiet kumodes.lv pārstāvim.